Zakończenie kadencji Pani Dyrektor Doroty Krawczyk

Sala konferencyjna. Wręczenie kwiatów i podziękowania Pani Dyrektor.

Wszyscy pracownicy szkoły: kierownictwo, nauczyciele, administracja i obsluga złożyli wspólnie serdeczne podziękowanie pani Dyrektor na zakończenie kadencji. Dorota Krawczyk od 2002 zajmowała kierownicze stanowisko w ZSEl 2. Ostatnie 5 lat jako dyrektor. W historii Elektryka jedyna kobieta Dyrektor. Mieliśmy szczęście być pod dobrymi skrzydłami. Byliśmy dobrze kierowani, szanowani, inspirowani, motywowani do rozwoju.

DZIEKUJEMY!

Przewijanie do góry