Targi ENERGETAB 2019

W dniu 17.09.2019 uczniowie klas 1bg oraz 3a, 3b odwiedzili coroczne 
targi ENERGETAB 2019 w Bielsku Białej. Uczniowie wzięli udział w konkursach zdobywając liczne nagrody. Wzajemne rozmowy naszych uczniów z  przedstawicielami firm zaowocowały wymianą doświadczeń, oczekiwań obydwu stron dotyczących rynku pracy branży elektrotechnicznej. 
Spotkania były okazją do nawiązania relacji w poszukiwaniu praktyki 
oraz przyszłej pracy.

ENERGETAB 2019 w pigułce – to największe w Polsce targi nowoczesnych  urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach zaprezentowało swoje produkty prawie 720 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów. 
Ekspozycja targowa obejmowała następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej elektrotechnikę i elektronikę przemysłową. To już była 32 edycja organizowanych przez ZIAD Bielsko-Biała SA. Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie.
Warto przyjechać na ENERGETAB!