Szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej


W dniu 21 grudnia 2022 roku w sali 106 na o godzinie 10.40 odbyły się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Wzięło udział 17 uczniów w 5 kategoriach tematycznych: informatyk, elektryk, elektronik, mechatronik, teleinformatyk. Na podstawie uzyskanych wyników do kolejnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektrycznej szkolna komisja w składzie: Katarzyna Dymek-Polek, Grażyna Leśniak, Krzysztof Gazdowicz zakwalifikowała następujące osoby: 

Kacper Babicz 4 e (teleinformatyk), opiekun: Katarzyna Dymek-Polek

Michał Gołda 4 e (informatyk), opiekun: Michał Kłak

Jakub Łyduch 4 cg (informatyk), opiekun: Michał Kłak

Szymon Cygan 4 amg (mechatronik), opiekun: Artur Głowacki

Piotr Ciastoń 4 m (mechatronik), opiekun: Grażyna Leśniak

Szymon Pietrzyk 4 a (elektronik), opiekun: Grzegorz Calik

Mateusz Szopa 4 a (elektronik), opiekun: Grzegorz Calik

Mariusz Tkaczyk 4 m (elektryk), opiekun: Grażyna Leśniak

Filip Dorowicz 3 b (elektryk), opiekun: Mieczysław Skirło

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych wyników i trzymamy kciuki!

Opiekę nad konkursem w szkole sprawuje Pani Katarzyna Dymek-Polek.

Przewijanie do góry