Zapraszamy

wirtulana wycieczka

bip

nasze miastoProjekty

Święto 8. Bazy Lotnictwa TransportowegoDrukuj

  • 26 wrzesień 2016

święto

W piątek 23 września 2016, na zaproszenie Dowódcy 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Krakowie Balicach, delegacja naszej szkoły, pani Barbara Młyńczak i pan Jarosław Mamica wraz z Pocztem Sztandarowym w składzie Mateusz Drożdż, Daniel Olkuśnik i Rafał Rożnawski, uczestniczyła w uroczystościach z okazji Święta Bazy - Mszy Świętej w hangarze pod skrzydłami samolotów oraz uroczystej zbiórce na placu apelowym i pikniku lotniczym.

galeria

Program stypendialnyDrukuj

  • 21 wrzesień 2016

plakatNasza szkoła od kilku lat współpracuje z LSC Communications (dawnej RR Donnelly) w zakresie pomocy stypedialnej dla uczniów. Zainteresowanych otrzymaniem takiego stypendium,   proszę o kontakt z dyrekcją szkoły

Zajęcia z pedagogiemDrukuj

  • 21 wrzesień 2016

zajęcia

20 września 2016 uczniowie klas I B i I C wzięli udział w zajęciach ułatwiających proces adaptacji do nowego środowiska .
Temat przewodni to:
Tworzenie i umacnianie więzi emocjonalnej i pozytywnych relacji. Opracowaliśmy zasady i normy bowiązujące w grupie. Panowała dobra atmosfera, która pomogła w budowaniu pozytywnego postrzegania siebie i innych.

galeria

Wycieczka klas trzecichDrukuj

  • 19 wrzesień 2016

wycieczkaW czwartek 15 września 2016 roku uczniowie klas 3ac i 3bm wykorzystując piękna pogodę przypominającą wakacje, wyruszyli na wyjątkowy szlak Beskidu Wyspowego – z Rabki Zarytego na Luboń Wielki. Mogli cieszyć się niezwykłymi widokami i zobaczyć atrakcjami geologicznymi - rumowisko zwietrzałych piaskowców i niewielkie jaskinie. Strome podejścia i skalne odcinki nadały wycieczce wysokogórskiego charakteru. W programie znalazło się także zwiedzanie Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy Barbara Młyńczak i Krzysztof Gazdowicz oraz pedagog Alina Matras.

galeria

Sprzątanie świataDrukuj

  • 19 wrzesień 2016

odpadyPo raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wrześniowej akcji Sprzątania Świata, tym razem pod hasłem : "Drugie życie odpadów". Tym razem zbieraliśmy śmieci na osiedlach sąsiadujących ze szkołą i wokół nowohuckiego zalewu.
W tym roku z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego akcja zostanie przedłużona o kilka dni, na zbiórkę surowców wtórnych do specjalnie w tym celu przygotowanych pojemników. Po to, by te odpady otrzymały drugie życie, a my, mieszkańcy Nowej Huty, czyste parki i ulice.

Koordynator: Pani Zofia Włodarczyk.

galeria

946,805 unikalne wizyty