Centrum

kompetencje_zawodowe


Sprawdź

smog

Projekty

Szkoła współpracuje

wspolpraca

Praca MPK

nasze miasto

Zobacz

wirtulana wycieczka

bip

nasze miasto

KĄCIK JEDNEGO WIERSZADrukuj

  • 23 kwiecień 2018

            "Poezja jest światem przeżyć i refleksji. Jest po trochu jak mówienie ludzkim językiem w dobie maszyn i komputerów". Te słowa poety - ks. Jana Twardowskiego - były inspiracją do stworzenia miejsca ( wejście do sali 113), 
w którym co tydzień pojawi się wiersz skłaniający odbiorcę do refleksji. Zapraszamy nie tylko do czytania, ale także współredagowania kącika.

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁYDrukuj

  • 19 kwiecień 2018

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS TRZECICH GIMNAZJUM ORAZ UCZNIÓW KLAS SIÓDMYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 

sobota  21 kwiecień 2018 w godz. 9.00 -13.00


Wycieczka zawodoznawczaDrukuj

  • 10 kwiecień 2018

2018-04-08 Wycieczka zawodoznawcza

W dniu 9 kwietnia 2018r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej w zakładach Philip Morris Polska w Krakowie. Młodzi elektrycy, elektronicy, mechatronicy i informatycy z dużą uwagą  oglądali zakład , a szczególnie te stanowiska, w których praca  jest  bliska ich kwalifikacjom.  Znakomita opieka przewodnicka  PMI,  pozwoliła na poznanie nowoczesnego procesu technologicznego, dobrej  organizacji pracy i przyjaznego traktowania pracowników. 
Koordynatorem wycieczki była pani pedagog Alina Matras
Opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy Barbara Młyńczak i Krzysztof Gazdowicz.

Warsztaty dla Samorządu UczniowskiegoDrukuj

  • 06 kwiecień 2018

2018-04-06 Warsztaty dla Samorządu uczniowskiego

W dniach 5-6 kwietnia 2018 członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w warsztatach "Kształtowanie umiejętności społecznych lidera i prezentowania siebie" w Zakopanem. Pierwsza część zajęć dotyczyła wzajemnych relacji i zarządzania swoim czasem i była prowadzona przez Alinę Matras i Zofię Włodarczyk. Kolejnego dnia kilkugodzinne spotkanie realizował zaproszony psycholog Stanisław Bobula. Dobra pogoda pozwoliła nam na relaksujący spacer w Dolinie Strążyskiej, a wieczorem korzystaliśmy z oferty SPA hotelu "Murowanica".

Pielgrzymka maturzystówDrukuj

  • 05 kwiecień 2018

2018-04-04 Pielgrzymka maturzystów

W środę 4 kwietnia 2018r maturzyści Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 zwychowawcami Barbarą Młyńczak i Krzysztofem Gazdowiczem oraz katechetką Danutą Krupą wzięli udział w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Był czas na indywidualną modlitwę w kaplicy Matki Bożej, by Jej powierzyć swoje przygotowania do egzaminów maturalnych, prosić o mądrość na czas ich zdawania oraz o podejmowanie właściwych decyzji życiowych. Dobrym doświadczeniem był udział w konferencji, którą wygłosili ks. MarcinCytrycki i ks. Łukasz Knieć. Uczestniczyliśmy w Mszy świętej, której przewodniczył bp Andrzej Czaja.
Koordynator pielgrzymki pani Danuta Krupa.

Wesołych Świąt!!Drukuj

  • 28 marzec 2018

17a

1,208,308 unikalne wizyty